Nawozy mineralne

Jeśli zależy Ci na bujnych roślinach, a gleba w Twoim ogrodzie jest nieurodzajna, sięgnij po nasze produkty. Sprzedajemy nawozy mineralne, które pobudzą rośliny do wzrostu nawet w trudnych warunkach. W asortymencie mamy m.in. siarczan amonu, saletrę wapniową, mocznik czy granulowane wapno kredowe z magnezem.

Co ważne, większość z nich to uniwersalne nawozy sztuczne, które można stosować na glebach o odczynie kwaśnym, alkalicznym i zasadowym, przez cały rok. Są idealne pod uprawy szklarniowe warzyw, drzewa owocowe, łąki i pastwiska.

Sprzedajemy też sztuczne mieszanki mineralne dostosowane do konkretnego rodzaju roślin takich jak m.in. hortensje, magnolie, rododendrony, borówki czy iglaki. Decydując się na nie, skutecznie pobudzisz do wzrostu wymienione sadzonki. To rozwiązanie idealne dla każdego, kto hoduje w swoim ogrodzie tylko kilka rodzajów roślin lub chce, by kwiaty na jego parapecie były wyjątkowo bujne.

Zrób u nas zakupy, a Twoje sadzonki będą cieszyć oko przez cały rok nawet wtedy, gdy w ogrodzie panują trudne warunki glebowe!

Owadobójcze środki ochrony roślin
Nawozy naturalne