Zioła

Są towarem sezonowym o szerokim zastosowaniu. Zioła wykorzystuje się jako rośliny przyprawowe, lecznicze i olejkodajne. Te, które znajdą Państwo w naszej ofercie, zawierają m.in. substancje wpływające na metabolizm człowieka. Są stosowane jako remedium na różne dolegliwości. Sprawdzają się jako pachnący element dekoracyjny lub aromatyczny dodatek w kuchni do potraw, sałatek i napojów, poprawiający ich smak. Wiele z nich nadaje się do tego, aby je samodzielnie uprawiać w przydomowym ogródku albo na parapecie w mieszkaniu. W ten sposób przy okazji stanowią ozdobę.

Dobrze więc mieć pod ręką różne gatunki roślin leczniczych czy przyprawowych ze względu na ich walory smakowe, wzmacniające aromat dań oraz z powodu ich dobroczynnego wpływu na organizm człowieka.

Dostępne w centrum ogrodniczym zioła to m.in. mięta, melisa, szałwia, rozmaryn, oregano, curry, bazylia, werbena cytrynowa, tymianek, stewia. Ta oferta cały czas się zmienia, warto więc śledzić ją na bieżąco. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi gatunkami!

Cebule i nasiona
Rozsady warzyw