Trawy ozdobne

Szukają Państwo roślin, które mogą uzupełnić zieleń w ogrodzie? Te gatunki nadają się do tego doskonale. Trawy ozdobne będą prezentować się świetnie zarówno na rabatach bylinowych czy wrzosowiskach, jak i w kompozycjach w pojemnikach. W naszej ofercie dostępne są różne egzemplarze, w tym niezbyt wysokie rozplenice, które są wyjątkowo urodziwe i oryginalnie dekorują każdą zieloną przestrzeń.

Proponowane przez nas rośliny wyróżniają się niewielkimi wymaganiami względem uprawy, a jednocześnie dużą mrozoodpornością. Część odmian tworzy okazałe kępy, złożone z wielu liści i świetnie uatrakcyjnia zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne ogrody. Zaletą traw ozdobnych, jest również to, że są w stanie rozrosnąć się na boki, pokrywając duże powierzchnie. Ponadto mogą przybierać różne barwy i pozostają atrakcyjne wizualnie bardzo długo. Dlatego kostrzewa czy inne gatunki idealnie nadają się do tworzenia ciekawych kompozycji w ogrodach i na tarasach.

Miskanty, ostnice, turzyce, trzcinniki i wydmuchrzyce to część propozycji, z jakich mogą Państwo skorzystać. Zapraszamy na zakupy!

Drzewa ozdobne
Byliny